Главная | Вход | Регистрация
[ Новые сообщения · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Алёнка  
Базарная площадь клана Беларусь » Беларусь будучыні » Жыве Беларусь » Чэмпіянат свету па футболу 2010
Чэмпіянат свету па футболу 2010
Зьміцер_Вольны Дата: Воскресенье, 25.11.2007, 22:25 | Сообщение # 1
Сообщений: 91
Репутация: 13
Статус: Offline
Сёння, стала вядома ў якой групе, беларусы будуць змагацца за выхад на ЧС 2010 па футболу. Нам дасталася складаная група.
У гэту групу ўваходзяць такія каманды, як Харвація, Англія, Украіна, Беларусь, Казахстан і Андорра.
Я даведалася пра гэта з навінаў на Еўраньюс. Алеж не гэта галоўнае, а тое, што насупраць кожнай зборнай былі намаляваны дзяржаўныя сцягі. Мяне ўразіла, тое, што насупраць нашай краіны, быў намаляваны Бел - чырвона - белы сцяг. Гэта яшчэ раз падцвярджае, тое, што Беларусь у свеце ведаюць пад вольнымі сцягам, сцягам славянскім. А не пад сцягам мусульманскім. І гэта вельмі прыемна.
Бо зялёныя каляры прысутнічаюць толькі на сцягах мусульманскіх краін.



Пользуйтесь друзья! Только для Вас!
 
Noemi Дата: Четверг, 27.03.2008, 23:20 | Сообщение # 2
Сообщений: 112
Репутация: 6
Статус: Offline
Надеюсь меня не поведут на расстрел если я начну тут дальше обсуждать ЧМ 2010 а не наш флаг??И кстати во всех источниках флаг красно-зелёный...
Белорусская Футбольная Ассоциация была основана в 1989 и была участником ФИФА с 1992.
Так вот мы в группе №6 состав её
Andorra
Belarus
Croatia
England
Kazakhstan
Ukraine

The favourites:
England
The outsiders:
Ukraine
Belarus

И кстати думаю ставки можно начать делать прямо сейчас




Сообщение отредактировал Noemi - Четверг, 27.03.2008, 23:23
 
YASEMINKA Дата: Пятница, 28.03.2008, 00:09 | Сообщение # 3
Сообщений: 73
Репутация: 7
Статус: Offline
К сожалению.. ни бел- чырвона- бел флаг.. ни погоня... нашим футболистам не помогуть......
с турками конечно сыграли хорошо! я думала ваще продуют капитально...
ну и для любителей можем с анютой похвастаться- что мы надевали настощую майку игрока МИлана №26...



Меня нет, но я с вами:)
 
Noemi Дата: Пятница, 28.03.2008, 00:11 | Сообщение # 4
Сообщений: 112
Репутация: 6
Статус: Offline
ой даа,и надевали,и фоткались,и самого етого игрока видели и знаем))) happy

 
Базарная площадь клана Беларусь » Беларусь будучыні » Жыве Беларусь » Чэмпіянат свету па футболу 2010
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:




Copyright PerfectTeam © 2007